Sıkça Sorulan Sorular

Legalmatic, uzmanlar tarafından hazırlanmış hukuki belge taslakları ile ihtiyacınız olan metni üretebileceğiniz bir dijital asistandır.

  • İhtiyacınız olan belgeyi arşivimizden bulunuz.
  • Belgenin yanındaki gerekli temel soruları cevaplayınız. Sorulara verdiğiniz yanıtlara göre metniniz otomatik olarak güncellenecektir.
  • Belge tamamlandığında bilgisayarınıza Word ve PDF formatında indirebilirsiniz.
Belgelerin ücreti ilgili metnin uzunluğuna ve niteliğine göre değişmektedir.

Bazı belgelerin birbiriyle bağlantısı sebebiyle set halinde alınması gerekmektedir, bu durumda birim fiyatı daha uygun olacaktır.

Yine ekibimiz tarafından çeşitli başlıklara göre belge paketleri yapılmıştır. Paket alımı halinde belgelerin birim fiyatı daha uygun olacaktır.

Legalmatic sürekli gelişim sürecindedir, yeni geliştirmelere bağlı olarak fiyat politikası ve iş modeli değişebilecektir.

Legalmatic’in arkasında köklü ve güçlü danışmanlık ekibi bulunmaktadır, her türlü sorununuzu iletişim sayfasındaki bilgileri kullanarak bize ulaştırabilirsiniz.

Legalmatic’teki belgelere güvenebilirsiniz. Hukuki belge taslakları tecrübeli avukatlar tarafından hazırlanmıştır.

Belgeler mevzuat değişikliğine göre sürekli güncellenmektedir. Mevzuat güncellenme sıklığı fazla olduğundan bu konu çok önemlidir.

Cevaplarınıza göre sistem önceden tanımamlanan maddelerden uygun olanı seçer. Yani sabit bir şablona göre daha kişiseldir.

Her belgeyi nasıl kullanacağınızı, soruların amaçlarını ve hatta o sözleşmenin genel niteliği hakkında ipucu ve videolar ile kendi belgenizi kendiniz hazırlayabilirsiniz.

Hukuki belge taslakları, konusunda uzman tecrübeli hukukçuların danışmanlığı ile hazırlanmıştır. Aynı ekip belgelerin güncellenmesi için destek olmaktadırlar. Belgelerdeki sadece gerektiği kadar soruları hazırlayan ekip belgenin kişiselleştirilmesine yardımcı olmaktadır.

Legalmatic bir hukuk danışmanlığı hizmeti değildir. Belge doldurmayı kolaylaştıran bir dijital alt yapıdır. Bir avukatın verdiği hukuki danışmalığın alternatifi değildir.

Belgeler daha önce hazırlanan temel şablonlar üzerinde otomatik olarak oluşturulmaktadır. Belgelerinizi inceleyen bir kişi yoktur. Kaydettiğiniz belgeler gerekli bütün teknik tedbirlerin alındığı şifreli bir alt yapıda saklanmaktadır. Ayrıca banka kartı numaralarınıza erişimimiz kesinlikle yoktur.